Cinardagitim.com’da kredi kartı işlemleriniz, öncelikle sitemiz için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır. Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, Akbank’ın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2 / CVC2 kodu da çalıntı kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak Cinardagitim.com’da kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, sizin kredi kart bilgilerinize, Akbank ve sizin haricinizde hiçbir kurum ve kuruluş tarafından ulaşılamaz. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu, Akbank tarafından cevaplanmaktadır. Online işlemin güvenlik yapısı sebebiyle aktarılan kredi kart bilgilerine Cinardagitim.com dahi erişememektedir.