ARGAN YAĞI

Referans:

₺45,00
Vergi dahil

Argan Yağı gün içinde ya da gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmağınızın ucuna birkaç damla Argan Yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınızla tüm yüz bölgenize nazikçe masaj yaparak Argan 'ı yüzünüze uygulayın 

Adet

 

Gizlilik Sözleşmesi

 

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

Ödeme Teslimat iptal ve İade

ARGAN YAĞI 

Argan Yağı gün içinde ya da gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmağınızın ucuna birkaç damla Argan Yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınızla tüm yüz bölgenize nazikçe masaj yaparak Argan 'ı yüzünüze uygulayın Argan Yağı ile cildin kuru kalmasını engelleyebilir ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Argan Yağı'nın nemlendirici özelliği sayesinde her duştan sonra boyun ve yüz bölgenize masaj yaparak cildinize yediriniz. Argan Yağı cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur. cildi dışarıdan gelen güneş, kötü hava ve soğuğa karşı koruyup çatlak ve gerginliklerin oluşumunu önleyerek erken yaşlanmanın önüne geçin. Ciltteki çatlakları önlemesi ve cilde tekrar elastikiyet kazandırması açısından çok faydalı bir üründür. Argan Yağı'nı tüm vücudunuza yatmadan önce uygulayın. Cildiniz elastikiyet kazanacaktır. 

ARGAN YAĞIYLA SAÇ BAKIMI

Argan Yağı E vitamini içerir ve E vitamini de saçlı derinin ve saç kökünün beslenmesine yardımcı olur. Argan Yağıyla kuru kırılgan ve solgun saçlarınıza parlaklık ve canlılık kazandırın. Haftada 1-2 defa yoğun terapi yapabilirsiniz. Önce Argan Yağını avucunuzla ısıtarak saça bol miktarda uygulayın. Kafa derisine oval hareketlerle masaj yapın. Saçınızı ılık bir havluyla örtün, 30 dakika boyunca böyle bekleyin ve saçınızı yıkayın. Yıpranmış ve donuklaşmış saçlarda parlaklık sağlar. Saç kırıklarının oluşmasını önler. Saçları besler. 

ARGAN YAĞIYLA TIRNAK BAKIMI

Argan Yağı ve limon suyunu eşit miktarda alarak bir karışım oluşturun ve parmak uçlarınızı bu karışıma batırın. Tırnakların sağlıklı bir biçimde kalması için haftada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamak yeterli olacaktır. Bu karışımın düzenli olarak kullanılması kırılgan tırnakları güçlendirir. 

Belirli Referanslar